De medewerkers van Nico Poel Financiële Diensten

Ons team

Hierbij stellen we ons team graag aan je voor.

Vincent Poel
Vincent Poel

Adviseur – Eigenaar

vincent.poel@nicopoel.nl

Theo de Roo
Theo de Roo

Adviseur Particulier & Zakelijk

theo.deroo@nicopoel.nl

Patrick Knook
Patrick Knook

Adviseur Zakelijk

patrick.knook@nicopoel.nl

Edwin Schilder
Edwin Schilder

Adviseur Hypotheken

edwin.schilder@nicopoel.nl

Anita Wüst
Anita Wüst

Schadecoach Particulier

anita.wust@nicopoel.nl

Leonie van der Ploeg
Leonie van der Ploeg

Office Manager

leonie.vanderploeg@nicopoel.nl

Lex van Westen
Lex van Westen

Adviseur Particulier / Zakelijk

lex.vanwesten@nicopoel.nl

Marcel Buskermolen
Marcel Buskermolen

Schadecoach & Adviseur Zakelijk

marcel.buskermolen@nicopoel.nl

Sonja Blok
Sonja Blok

Adviseur Particulier / RegioBank

sonja.blok@nicopoel.nl

Sonja Bakker
Sonja Bakker

Adviseur Zakelijk

sonja.bakker@nicopoel.nl

Margreet Kraaijer
Margreet Kraaijer

Receptie / Adviseur Particulier

margreet.kraaijer@nicopoel.nl

Natasja de Jong
Natasja de Jong

Adviseur RegioBank / Team Hypotheken

natasja.dejong@nicopoel.nl

Ingrid Bosma
Ingrid Bosma

Adviseur Particulier

Ingrid.bosma@nicopoel.nl

Nico Poel Financiële Diensten maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie